Asystent/ Asystentka Biura / Office Assistant

Miejsce pracy: Katowice
Region: Śląskie
Centrum Księgowo-Rachunkowe Sp. z o. o. zajmuje się obsługą finansowo-podatkową, zarówno osób fizycznych jak i firm. Naszym atutem jest młody zespół nastawiony na sukces, wsparty doświadczoną kadrą.

Miejsce pracy: śląskie/Katowice

Opis stanowiska

Prowadzenie dokumentacji biurowej,
Przygotowywanie materiałów handlowych,
Wsparcie dla pozostałych działów Firmy,
Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
Dbanie o wysoką, jakość obsługi klienta,
Wymagania

Zaangażowanie w pracę i realizowane projekty;
Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
Komunikacja na poziomie ponadprzeciętnym;
Zdolności organizacyjne i negocjacyjne;
Oferujemy

Stałą, stabilną i ciekawą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
Dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy, szkolenia.
Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, DzU nr 133, poz. 883).

Data dodania: 24/07/2017 Zmodyfikowane: 24/07/2017