Kasjer - wypłata co tydzień

Cena: 13.70 zł Katowice

Kontakt

Oferujemy pracę na stanowisku: Kasjer / Kasjerka

Miejsce pracy: Carrefour Katowice

Zadania:
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
- praca w systemie zmianowym

Wymagania:
- aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, punktualność
- mile widziane doświadczenie stanowisku kasjera
- ukończone 18 lat

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- regularne wypłaty

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV z dopiskiem: Kasjer (wraz z podaniem nazwy miasta - preferowanego miejsca pracy).

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.
W składanej aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Data dodania: 09/12/2018