Mechanik Samochodów Ciężarowych

Dla naszego klienta - stabilnej,renomowanej firmy świadczącej usługi z zakresu mechaniki samochodowej w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jeden z krajów Europy Zachodniej

Nr ref. MSC/181/17

Najważniejsze obowiązki:

Zakwaterowanie i dojazdy (lub przeloty) do wybranego kraju Europy Zachodniej na koszt pracodawcy!

Obowiązki:

realizacja powierzonych zleceń serwisu w jednym z krajów Europy Zachodniej (Niemcy, Austria, Belgia, Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy),
diagnostyka oraz naprawy samochodów ciężarowych i pojazdów dostawczych,
naprawy naczep i przyczep,
dokonywanie oględzin pojazdów oraz miejsc powypadkowych.

Wymagania:

min. 2 lata doświadczenia w naprawach samochodów ciężarowych, autobusów lub min. 5 lat doświadczenia w dokonywaniu napraw samochodów osobowych,
prawo jazdy kat. B,
znajomość technologii napraw,
gotowość do pracy w jednym z krajów Europy Zachodniej w systemie 4 tygodnie pracy / 1 tydzień wolnego (w Polsce), lub 8 tygodni pracy / 2 tygodnie wolnego (w Polsce),
dobra organizacja pracy,
umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziane:

umiejętność spawania elektrycznego.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
zakwaterowanie i dojazdy (lub przeloty) na koszt pracodawcy,
pracę w renomowanej i nieustannie rozwijającej się firmie,
atrakcyjne wynagrodzenie,
wsparcie koordynatorów serwisu,
nowoczesne i w pełni wyposażone busy serwisowe.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017