Młodszy Specjalista ds. Obsługi Kontraktów z j. niemieckim - Katowice

Kontakt

Promedica24 poszukuje kandydatów na stanowisko:
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Kontraktów (z językiem niemieckim) - Katowice

Zakres obowiązków:
- organizacja i koordynacja wyjazdu oraz pobytu personelu opiekuńczego za granicą
- budowanie długotrwałych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – wymagane
- umiejętność pracy pod presją czasu
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę
- wykorzystanie j. niemieckiego na co dzień
- szkolenia i możliwość rozwoju
- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport

Aplikuj przez:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6948a02188d141999b5de65e2213dc3a

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 04/12/2018