OPERATOR PRODUKCJI. PRACA LEKKA

Cena: 3100.00 zł Katowice

FIRMA ASCARI ZAŁOŻONA W 2008R. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW DO PRACY W REPUBLICE CZESKIEJ DLA JEDNEGO ZE ZNACZĄCYCH SPECJALISTÓW W PRZEMYŚLE SAMOCHODOWYM
NA STANOWISKO:

OPERATOR PRODUKCJI W CZECHACH POSZUKIWANY OD ZARAZ – WYSOKIE WYNAGRODZENIE

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego
OPIS STANOWISKA: Nasi pracownicy wykonują pracę na terenie Republiki Czeskiej. Praca polega na:
• Montażu oraz delikatnej pracy manualnej z kablami oraz łącznikami
• Kontroli końcowych produktów oraz ich pakowaniu
• Praca z prostą dokumentacją produkcyjną oraz instrukcjami obsługi
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Montaż wiązek kablowych zgodnie z powierzoną dokumentacją techniczną oraz z zaleceniami bezpośredniego przełożonego
• Kontrola używanych surowców, komponentów i materiałów w celu niedopuszczenia do powstania wadliwego produktu
• Kontrola techniczna wykonywanych wiązek
WYMAGANIA:
• Dobra sprawność manualna
• Rozróżnianie kolorów oraz dobry wzrok
• Odpowiedzialność
• Niekaralność
ZAPEWNIAMY:
• Umowę o pracę z czeskim pracodawcą na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem próbnym
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne
• Polskiego kordynatora/tłumacza w fabryce
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Zakwaterowanie oraz transport do zakładu pracy
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Atrakcyjne wynagrodzenie 3100PLN netto
• 5 dodatkowych dni urlopu od firmy
SPOSÓB APLIKOWANIA:
Skontaktuj się z koordynatorem oferty : Łukasz tel. +48 553 305 659, e-mail : kowalski@ascaripoland.pl

Data dodania: 18/12/2017