Opiekunka do pani Marii (Niemcy)

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Szukamy opiekunki dla naszej podopiecznej. Pani Maria ma 85 lat. Jest w pełni sprawna intelektualna, jednak ma problemy z poruszaniem się z uwagi na problemy z kończynami dolnymi. Porusza się na balkoniku, ewentualnie na wózku. Bardzo lubi wychodzić na świeże powietrze. Ma również problemy ze wzrokiem, przez co bywa niezdarna i zdarza jej się pobrudzić lub upaść. Seniorka ma duże poczucie humoru.
Miejsce zlecenia: Kolonia

Podopieczna mieszka sama na parterze w bloku nieopodal centrum miasta w dwupokojowym mieszkaniu. Jej rodzina mieszka w innej dzielnicy. Jeden z pokoi zajmuje ona, drugi przystosowany jest dla opiekunki. Zapewniony dostęp do TV i internetu.

Obowiązki:
Zadaniem opiekunki jest dbanie o dom oraz przygotowywanie posiłków dla siebie i podopiecznej. Robi ona również większe zakupy dwa razy w tygodniu wraz z wnuczką pani Marii, która odwiedza babcię. W zakresie obowiązków znajduje się również dotrzymywanie towarzystwa podopiecznej w codziennych krótkich spacerach po okolicy (podopieczną należy umieścić na wózku inwalidzkim).

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- miłe usposobienie oraz poczucie humoru,
- doświadczenie w pracy z osobami starszymi,
- cierpliwość.

Oferujemy:
- stawka 1250 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt mailowy: anna.zienowicz@gowork.pl o wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 05/01/2018