Opiekunka osób starszych, Niemcy

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Niezmiernie cenimy sobie zaufanie, jakim darzą nas zarówno nasi Klienci, jak i współpracujące z nami Opiekunki.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla starszego Pana Hansa mieszkającą samotnie w okolicach Frankfurtu nad Menem

Podopieczny jest miłym, 81-letnim, starszym Panem, który z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu ponieważ choruje na demencję i Alzheimera. Jednak jest sprawny fizycznie, sam się porusza zarówno po domu jak i na zewnątrz.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki będzie należało prowadzenie domu, drobne czynności porządkowe, a także przygotowywanie posiłków.

Wymagania:
Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie dobrym, doświadczenia z osobami starszymi i chorymi oraz zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka musi być osobą niepalącą, dodatkowo mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:
Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki.

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 27/02/2018