PANI ERIKA POSZUKUJE OPIEKUNKI

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Podopieczna ma 90 lat, waży 72kg i ma 166 cm wzrostu. Mieszka w Hamm. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Jest po zawale serca, miała również udar. Choruje na demencję i osteoporozę.

Miejsce zlecenia: Hamm

Obowiązki:
-Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim pomoc w prowadzeniu domu, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, sprzątanie oraz robienie prania.
-Opieka nad podopieczną.

Wymagania:
-Język niemiecki na poziomie komunikatywnym.
-Kandydat/kandydatka musi być osobą niepalącą
-Doświadczenie w opiece.

Oferujemy:
-Pracę w firmie, która działa z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku.
-Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.
-Stawka: 1150 euro netto/miesięcznie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie mail na anna.zienowicz@gowork.pl lub SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 11/01/2018