Para seniorów potrzebuje Opiekunki

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Nasz podopieczny:
Pani Julia i pan Henry są małżeństwem, mieszkają w domku jednorodzinnym w okolicach Remchingen. Oboje są osobami mobilnymi, Pani Julia potrzebuje niewielkiego wsparci i asekuracji (np. na schodach). Pan Henry ma problemy ze słuchem oraz z pamięcią. Seniorka ma trudności z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:
·Pomoc w prowadzeniu domu: gotowanie, pranie, porządki, robienie zakupów
·Pielęgnacja ciała, mycie, zmiana pielucho - majtek
·Pomoc w ubieraniu się
·Przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu

Wymagania:
· Znajomość języka niemieckiego na minimum komunikatywnym poziomie
· Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
· Dobry stan zdrowia
· Zamiłowanie do kuchni i gotowania

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7347 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 29/03/2018