Pomoc domowa i opieka dla Pani Ingrid

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Pani Ingrid (91 lat, 45 kg, 150 cm wzrostu) mieszka w Iserlohn i z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu, potrzebuje też pomocy przy codziennych czynnościach jak ubieranie. Jest ogólnie w dobrej kondycji psychicznej, porusza się za pomocą chodzika. Choruje na zaburzenia rytmu serca.

Miejsce pracy: Iserlohn (Niemcy)

Obowiązki:
-Prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne zakupy oraz przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie oraz sprzątanie domu.
-Pomoc przy higienie ciała podopiecznej (kąpiele), ubieraniu i rozbieraniu oraz pomocy przy posiłkach.
-Czuwanie przy chorej w nocy.
-Wizyty z podopieczną u lekarza.

Wymagania:
-Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
-Doświadczenie w opiece nad osobą starszą.
-Cierpliwość wobec drugiego człowieka.
-Czynne prawo jazdy.

Oferujemy:
-Legalne i bezpieczne zatrudnienie.
-Miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1300 Euro/netto.
-Sprawdzone i pewne miejsca pracy.
-Ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki.
-Stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów.
-Organizację podróży.
-Zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 09/01/2018