Poszukujemy opiekunki dla Pani Marianny

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Podopieczna mieszka w Hamburgu, ma 86 lat, waży 72kg i ma 172cm wzrostu.

Pani ma Alzheimera przez co często jest roztargniona. Porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Choruje na osteoporozę przez to ma problemy z poruszaniem się.

Miejsce pracy: Hamburg

Obowiązki:
-Sprzątanie w domu, pranie, prasowanie.
-Czynności związane z codzienną higieną.

Wymagania:
-Dobra znajomość języka
-Zaangażowanie w pracę.
-Konieczne jest czynne prawo jazdy.

Oferujemy:
-Ubezpieczenie.
-Odprowadzane składki ZUS.
-Wynagrodzenie do 1150 euro miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt mailowy annna.zienowicz@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 08/01/2018