Poszukujemy Opiekunki dla pary Seniorów, 1400 euro/miesiąc

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: gmina Britz (70 km od Berlina)

Opis zlecenia:
Pani Ilse (83 lata) choruje na cukrzycę i ma problemy z chodzeniem, porusza się za pomocą chodzika. Jest kontynentna oraz sprawna umysłowo. Pan Paul (87 lat) choruje na zaburzenia rytmu serca oraz wczesną demencję. Poza tym porusza się sam. Również jest kontynentnny.

Warunki mieszkaniowe:
Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy, 5 minut pieszo od najbliższego sklepu spożywczego. W tej samej miejscowości mieszka córka małżeństwa wraz z rodziną, która przynajmniej raz dziennie odwiedza rodziców. Do dyspozycji Opiekunki jest pokój oraz oddzielna łazienka. W domu zapewniony jest dostęp do internetu oraz TV.

Obowiązki opiekuna:
- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- pomoc w dbaniu o higienę osobistą,
- robienie zakupów,
- towarzyszenie seniorom w codziennych czynnościach.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w pracy z osobami starszymi,
- mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:
- stawka 1400 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt mailowy (anna.zienowicz@gowork.pl) albo wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 01/02/2018