Poszukujemy pani do opieki nad 86-letnią seniorką

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

86-letnia pani Aida cierpi na początki demencji oraz ma problemy z chodzeniem (porusza się na balkoniku oraz wózku inwalidzkim), lekko niedosłyszy. Jest inkontynentna i wymaga nieustannej kontroli. Dotychczas nie miała problemów ze snem, jednak sugeruje się zaglądanie do podopiecznej raz w ciągu nocy. Raz w tygodniu przychodzi krankenpfleger.

Miejsce zlecenia: okolice Bremy

Podopieczna mieszka w niedużym domu wraz ze swoją pracująca na co dzień córką, w miejscowości nieopodal Bremy. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój, natomiast łazienkę i kuchnię dzieli z domownikami. Okolica jest spokojna, z dobrym dostępem komunikacyjnym do miasta. W domu znajduje się kot i mały pies. Zakupy zapewnia córka podopiecznej.

Obowiązki:
-Pomaganie Pani Aidzie przede wszystkim pod nieobecność córki (w godzinach wieczornych może liczyć na jej wsparcie). -Gotowanie,
-Pomoc w higienie,
-Dotrzymywanie towarzystwa podopiecznej.

Wymagania:
-Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi
-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
-Stawka 1200 euro netto/miesiąc,
-Bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
-Jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
-Wysokie składki ZUS,
-Możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
-Gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
-Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
-Pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 05/01/2018