Potrzebna opiekunka dla Pani Erny

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Nasza podopieczna: Pani Erna, 86 lat, 72 kg

Miejsce wyjazdu: Makenfelde (okolice Berlina)

Starsza Pani jest po wylewie, jest niesamodzielna, sparaliżowana, więc jest osobą leżącą. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Oprócz tego ma cukrzycę, niewydolność serca. Często jest zdezorientowana i wiele rzeczy zapomina. W opiece pomaga rodzina.

Obowiązki:

Czynności opiekuńcze:
- ubieranie i rozbieranie
- czuwanie w nocy
- transport z wózka na łóżko
- prysznic/kąpiele
- zmiana pielucho – majtek
- obracanie osoby leżącej

Czynności domowe:
- gotowanie, zakupy
- pranie, prasowanie
- sprzątanie
- opieka nad zwierzętami

Wymagania:
-prawo jazdy
-znajomość języka na poziomie dobrym
-Opiekunka powinna lubić zwierzęta

Oferujemy:
-pracę w stabilnej firmie
-ubezpieczenie
-zakwaterowanie
-wynagrodzenie w wysokości 1150 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt mailowy (anna.zienowicz@gowork.pl) albo wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 16/01/2018