PRACA DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Naszą podopieczną jest Pani Maria. Seniorka choruje na demencję oraz cukrzycę. Pani Maria jest osobą mobilną. Kocha ludzi i zwierzęta. Jest osobą komunikatywną i otwartą. Bardzo lubi rozmawiać i opowiadać. Mieszka w pięknym domu z ogrodem.

Obowiązki:
-pomoc w ubieraniu, myciu oraz w razie potrzeby wstawanie do podopiecznej w nocy.
-dodatkowo Opiekunka będzie prała i prasowała

Wymagania:
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi(mile widziane referencje)
-minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)
-dobry stan zdrowia
-zaangażowanie w wykonywaną pracę
-dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
-Zarobki 1200 euro miesięcznie
-Zakwaterowane oraz wyżywienie
-Transport w obie strony
-Składki ZUS oraz ubezpieczenie
-Jasne zasady współpracy
-Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o mail na anna.zienowicz@gowork.pl wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 11/01/2018