Praca opiekunka Niemcy - 1500 euro + premie

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Nasz podopieczny:
Podopieczny porusza się samodzielnie czasem potrzebuje jedynie asekuracji przy wchodzeniu po schodach lub poruszaniu się przy większych odległościach. Poza tym ma demencję więc często jest rozkojarzona i o wielu rzeczach trzeba jej przypominać.

Obowiązki:
-Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
-Towarzyszenie w wizytach u lekarza
-Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa

Wymagania:
-język niemiecki w stopniu dobrym (Podopieczny jest osobą towarzyską, lubi długie rozmowy)
-zaangażowanie w pracę

Oferujemy:
-Pracę w stabilnej firmie
-Legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy
-Odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie
-Wynagrodzenie do 1500 euro miesięcznie
-Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec
-Wyżywienie oraz zakwaterowanie
-Kurs doszkalający z języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 4769 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 21/02/2018