Praca w charakterze Opiekunki osób starszych – GoWork!

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Aktualnie poszukujemy Opiekunek dla pani Edith. Podopieczna mieszka sama w miejscowości Nußloch. W chwili obecnej seniorką opiekuje się pielęgniarka. Pani Edith ma problemy sercowo – naczyniowe oraz cierpi na depresję.

Obowiązki:
-Pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu
-Pomoc w jedzeniu oraz podawanie leków
-Organizowanie i wspólne spędzanie czasu wolnego
-Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, zakupy, pranie oraz prasowanie

Wymagania:
-Czynne prawo jazdy kat. B
-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-Doświadczenie (mile widziane doświadczenie w pracy z osobami chorymi na depresję)
-Cierpliwość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:
-Zarobki 1200 euro miesięcznie
-Zakwaterowane oraz wyżywienie
-Transport w obie strony
-Składki ZUS oraz ubezpieczenie
-Indywidualny dobór ofert
-Jasne zasady współpracy
-Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 05/01/2018