Praca w Niemczech dla opiekunek

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce pracy: Wittenbeck

Pan Fritz jest w miarę sprawny fizycznie, ma jedynie demencję.

Obowiązki:
- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
- Gotowanie
- Sprzątnie

Wymagania:
Poszukujemy Pani, której język jest na poziomie dostatecznym oraz która posiada doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

Oferujemy:
Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie.

Wynagrodzenie: 1090 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4521

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 21/02/2018