PRACA W ROLI OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla 88 – leniej pani Barbary. Pani jest osobą mobilną i samodzielną, większość czynności wykonuje sama lub z małą pomocą. Pani Barbara ma problemy z nadciśnieniem.

Miejsce zlecenia: okolice Riesa

Obowiązki:
-Prowadzenie samochodu na terenie Niemiec
-Gotowanie, robienie zakupów, porządki w domu
-Pomoc w ubieraniu, czynnościach toaletowych
-Wspólne wizyty u lekarza
-W razie potrzeby wstawanie do seniorki w nocy

Wymagania:
-Prawo jazdy kat. B,
-Znajomość język niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
-Doświadczenie w opiece (mile widziane referencje),
-Dobry stan zdrowia.

Oferujemy:
-Bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
-Gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
-Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
-Indywidualny dobór ofert

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie mail na anna.zienowicz@gowork.pl SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 11/01/2018