Pracownik pralni w Holandii

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem agencji outsorcingowej Time2Work Sp. Z O.O ( KRAZ 13395 ). Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym poszukujemy:

Pracownik Pralni

Miejsce pracy: Elsloo, Holandia

Opis stanowiska:

- Sortowanie prania;
- Obsługa pralek automatycznych;
- Składanie, prasowanie bielizny;
- Sprawdzanie pościeli czy spełnia standardy jakości;
- Praca w systemie 2 zmianowym - 38 godz./tyg.;

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
- Umiejętność pracy w zespole jak i dobra organizacja pracy własnej;
- Motywacja do pracy i odpowiedzialność;
- Znajomość języka angielskiego podstawowa lub komunikatywna;
- Zaświadczenie o niekaralności;

Oferujemy

- Przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą;
- Atrakcyjne wynagrodzenie 10,04 euro/godz.;
- Pracę na dłuższy okres czasu;
- Zakwaterowanie;
- Ubezpieczenie;
- Opiekę polskiego koordynatora;
- Dobą atmosferę w pracy i na co dzień;

Zapraszamy do aplikowania drogą mailową rekrutacja@time2work.com.pl. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Time2work sp. z o.o. z siedzibą w Opolu w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Timetax oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie oraz zostałem poinformowany, iż Administratorem podanych danych osobowych jest Time2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Niemodlińska 8. Jestem świadom, że przysługuje mi pełne i niezbywalne prawo dostępu do moich danych osobowych włączając w to prawo do ich poprawiania oraz usunięcia.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji:

tel. 502 084 236,

www.time2work.com.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 20/07/2017 Zmodyfikowane: 20/07/2017