Programista Java

Dla naszego Klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy świadczącej usługi IT z siedzibą w Katowicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. PD/117/17

Najważniejsze obowiązki:

projektowanie oraz implementacja rozwiązania zgodnie z najlepszymi praktykami,
konfiguracja środowiska pracy i narzędzi wspomagających codzienne aktywności,
wyjazdy służbowe i praca u klienta / z klientem.

Wymagania:

wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne, m.in. elektrotechnika, matematyka, fizyka,
bardzo dobra znajomość języka Java i/lub JEE,
znajomość Spring, MVC, Hybris,
znajomość systemów Windows, Linux,
znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym, umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
umiejętność pracy w zespole,
otwartość,
odpowiedzialność.

Oferujemy:

udział w innowacyjnych projektach,
współpracę z międzynarodowym zespołem programistów,
możliwość rozwoju i awansu,
elastyczne godziny pracy,
atrakcyjny system wynagrodzenia.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017