Seniorka z okolic Berlina potrzebuje wsparcia

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Pani Ruth (92 l.) cierpi na demencję oraz cukrzycę. Pani również niedowidzi i niedosłyszy. Bywa niecierpliwa. Inkontynentna. Chodzi, ale zdarza jej się potknąć. Zazwyczaj podpiera się balkonikiem. W razie jakichkolwiek problemów, opiekunka może liczyć na pełne wsparcie ze strony rodziny. Do pani raz w tygodniu przychodzi pielęgniarka.

Miejsce zlecenia: Wildau

Pani Ruth mieszka z rodziną w domu, w miejscowości znajdującej się 30 km od Berlina. Opiekunka ma do dyspozycji całe piętro, na którym mieszka również podopieczna. Na piętrze znajduje się kuchnia i łazienka, na dole mieszkają pozostali członkowie rodziny, która zapewnia również pożywienie. Po całym domu przemieszcza się łagodny labrador.

Obowiązki:
-Opiekowanie się panią Ruth w ciągu dnia i wieczorem.
-Wsparcie w higienie, pomoc przy jedzeniu, a także zmiana pieluchomajtek.
-Zaglądanie do podopiecznej dwa razy w ciągu nocy, a także utrzymywanie porządku w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie i podopieczną.

Wymagania:
- Dostateczna znajomość języka.
- Doświadczenie z osobami chorymi i starszymi.
- Referencje z poprzednich zleceń.

Oferujemy:
-Stawka 1050 euro netto/miesiąc,
-Bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
-Jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
-Wysokie składki ZUS,
-Możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
-Gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
-Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
-Pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy Do wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00

Data dodania: 05/01/2018