Software Tester / Tester Oprogramowania

Dla naszego Klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy z branży IT z siedzibą w Katowicach, dedykującą aplikacje branży e-commerce oraz business intelligence - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. ST/129/17

Najważniejsze obowiązki:

przeprowadzanie testów oprogramowania - testy manualne i zautomatyzowane,
przygotowywanie scenariuszy, przypadków testowych,
raportowanie błędów oraz tworzenie niezbędnej dokumentacji błędu.

Wymagania:

wykształcenie min. techniczne, preferowane informatyczne,
doświadczenie na podobnym stanowisku przy testowaniu aplikacji webowych,
dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie – warunek niezbędny,
znajomość terminologii z zakresu testowania oprogramowania,
znajomość automatyzacji testów,
znajomość języka Java oraz języków skryptowych,
znajomość narzędzi raportowania błędów,
znajomość metodyki Agile,
mile widziany certyfikat ISTQB,
gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

zdobycie doświadczenia we współpracy z międzynarodowym zespołem,
udział w realizacji projektów o zasięgu międzynarodowym,
realna ścieżka kariery – udział w szkoleniach zakończonych certyfikatem,
elastyczne warunki zatrudnienia i godziny pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017